Tuhaf Ama Gerçek

Sitede yapılan yeniliklerle ve meslek haberleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz bölüm

Moderatör: maglor

Tuhaf Ama Gerçek

Mesajgönderen pekass » 09 Kas 2008 23:43

Forumda imla kurallarına uygun yazmadığım, forum kullanmayı bilemediğim ve forum kurallarını ihlal ettiğim ayrıca burada daha önce yazmış olduğum mesajı "rmmm" şeklinde değiştirdigim için forumdan yasaklandım.
En son pekass tarafından 12 Kas 2008 17:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
pekass
Üye

Mesajgönderen creator » 10 Kas 2008 01:32

Öncelikle imla kuralları konusunda sizi uyarmam gerekiyor. Yazılarınız tarafımdan düzeltilmiştir. Böyle bir bilgiyi biliyordunuz da neden bizimle paylaşmadınız? Ayrıca bu tür organizasyonlarda bu fuarı organize eden kuruluşların İç Mimarlar Odasını bu konuda bilgilendirmesi gerekirdi. Gerekli yerlere reklamını yapması gerekirdi. Gerekli veritabanını oluşturup kullanıcılara mail yoluyla ulaşabilirlerdi. Nitekim yapı fuarlarında sürekli mailler alırım. Amatörce yapılmış bir organizasyon olarak nitelendiriyorum.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen maglor » 10 Kas 2008 02:19

Bende katiliyorum, bu sekilde bir bilgiye sahip idiyseniz bizim ile paylasmaniz hos olurdu, amatörce oldugu bir kesin en azindan bizim duymamamiz icin gereken özen gösterilmis diyebiliriz. Tek bir salonun acik olmasi da bu isin ayri bir acisidir...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir